Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Холодильники   /   EDLER

Холодильник EDLER ED-328NS сріблястий

Фото - Холодильник EDLER ED-328NS сріблястий
EDLER ED-328NS сріблястий
білий сріблястий
Колір
Загальний об'єм250 л
Кількість камер2
Контурів охолодження1
Компресорів1
No Frostморозильна / холодильна камери
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери189 л
Полиць4 шт
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери61 л
Відділень морозильної камери3 шт / 2 ящики, 1 полиця /
Загальні характеристики
Управліннякнопкове внутрішнє
Клас енергоспоживанняA+
Кліматичний класSN, N, ST (+10...+38 °С)
Рівень шуму40 дБ
Габарити (ВхШхГ)178.9х55х60 см
Вага47 кг
Країна виробництваКитай
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.

Купити EDLER ED-328NS сріблястий

Усі ціни 6 →

Холодильник з морозильною камерою Edler ED-328NS

Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
13 066 грн.

Холодильник з морозильною камерою EDLER ED-328NS

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
14 209 грн.

Холодильник EDLER ED-328NS

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
14 799 грн.

Холодильник Edler ED-328NS

Маркетплейс: MAUDAU  thm З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
15 229 грн.

Холодильник Edler ED-328NS

Маркетплейс: Rozetka.ua  thm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 999 грн.

Холодильник із морозильною камерою EDLER ED-328NS

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 888 грн.

Динаміка цін на EDLER ED-328NS сріблястий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації EDLER ED-328NS

Ціни на EDLER ED-328NS
EDLER ED-328NW білийвід 13 515 грн.8 пропозицій
EDLER ED-328NS сріблястийвід 13 066 грн.6 пропозицій