Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Emmevi

Змішувач Emmevi Tiffany 6002

Фото - Змішувач Emmevi Tiffany 6002
Фото 9
Emmevi Tiffany 6002
Колір
Призначеннядля прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Ретро
Вилив
Виливнемає
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусуграніт
хром
хром з золотистим
матовий хром
мідь
бронза
під золото
чорний
Дата додавання на E-Katalogчервень 2013
Маркування виробника
BIO6002

BR6002

CR6002

Ще
GBE6002

NEO6002

NO6002

OR6002

RA6002

SC6002

BC6002

BO6002

CC6002

CG6002

CO6002

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.

Купити Emmevi Tiffany 6002

Усі ціни 48 →

Змішувач для душу Emmevi Tiffany матовий чорний/хром NEO6002

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 788 грн.

Змішувач для душу одноважільний EMMEVI Tiffany білий латунь без душового набору BC6002

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
6 930 грн.

Змішувач Emmevi TIFFANY BO6002 білий-золото б/акс

Тип: однозахоплюючийПризначення: для душуПокриття: двокольоровийСпос б монтажу: вертикальнийК льк сть монтажних отвор в: 2 Кр... щеа на виробник: тал я
TopOne.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 813 грн.

Змішувач EMMEVI TIFFANY BO6002

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 615 грн.

Змішувач для душу Emmevi Tiffany чорний/золото NO6002

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 706 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Emmevi Tiffany 6002