Змішувач Emmevi Laguna 40517
Відео 3Фото 2 |
Emmevi Laguna 40517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Laguna 40517
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA BR40517A кераміка бронза | 12 922 грн. |
Змішувач кухонний EMMEVI Laguna RA 40517 | 8 786 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA OR40517A кераміка золото | 28 047 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA RA40517А кераміка мідь | 10 984 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA CR40517A кераміка хром | 5 674 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →