Змішувач Imprese Podzima Ledove ZMK01170104
Фото 3 |
Imprese Podzima Ledove ZMK01170104 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Ledove ZMK01170104
Усі ціни 22 →Змішувач одинважільний для ванни Imprese Podzimu Ledove хром ZMK01170104 | 7 674 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний литий IMPRESE PODZIMA LEDOVE хром латунь | 7 674 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Podzima Ledove ZMK01170104, 35 мм 194078 | 7 674 грн. |
Змішувач для ванни Imprese PODZIMA LEDOVE (ZMK01170104) ZMK01170104 | 7 674 грн. |
Змiшувач для ванни Imprese PODZIMA LEDOVE, 35 мм ZMK01170104 | 6 139 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →