Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Камери відеоспостереження   /   Eve

Камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam

Фото - Камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam
Відео 6Фото 13
Eve Outdoor Cam
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 + 5 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостідатчик освітленості
PIR-датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
LED-підсвічування
Хмарне сховище+ / Apple iCloud+ /
Активний захистсвітлова (стробоскоп)
Інтелектуальні функціїзахист периметра
визначення людини
визначення автомобіля
розпізнавання облич
Інтеграція в систему розумного будинкуApple HomeKit
Голосовий асистентApple Siri
Матриця
Тип матриціCMOS
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Частота кадрів24 к/с
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Кут огляду по діагоналі157 °
Інше
Джерело живлення230 В
Рівень захистуIP55
Матеріал корпусаметал
Габарити170x65x76 мм
Офіційний сайтevehome.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Камера розроблена виключно для екосистеми Apple. Події аналізуються локально вашим домашнім центром Apple TV/HomePod.
Для роботи необхідний хаб (Apple TV чи HomePod).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Eve Outdoor Cam

Усі ціни 7 →

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECA8101)

Компактна зовнішня IP-камера Eve Outdoor Cam (10ECA8101) забезпечує чітке відео Full HD 1080p з кутом огляду 157° і працює в... щеденному та нічному режимах завдяки інфрачервоній підсвітці та регульованому прожектору, який автоматично підсвічує зону при виявленні руху; інтелектуальне розпізнавання людей, тварин, транспорту і пакунків мінімізує хибні сповіщення, а двосторонній звук дозволяє
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 634 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECA8101)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 671 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECG8101)

Елегантна зовнішня IP‑камера Eve Outdoor Cam (10ECG8101) забезпечує цілодобове Full HD відеоспостереження з широким кутом огл... щеяду 157°, якісною картинкою 1080p/24fps та інфрачервоним нічним режимом і регульованим прожектором для чіткої фіксації подій у будь‑яку пору; вбудований інтелектуальний датчик руху з розпізнаванням людей, тварин, транспортних засобів і пакунків знижує кількість хибних
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
12 233 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECG8101)

Елегантна зовнішня IP‑камера Eve Outdoor Cam (10ECG8101) забезпечує цілодобове Full HD відеоспостереження з широким кутом огл... щеяду 157°, якісною картинкою 1080p/24fps та інфрачервоним нічним режимом і регульованим прожектором для чіткої фіксації подій у будь‑яку пору; вбудований інтелектуальний датчик руху з розпізнаванням людей, тварин, транспортних засобів і пакунків знижує кількість хибних
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
12 240 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECA8101)

Компактна зовнішня IP-камера Eve Outdoor Cam (10ECA8101) забезпечує чітке відео Full HD 1080p з кутом огляду 157° і працює в... щеденному та нічному режимах завдяки інфрачервоній підсвітці та регульованому прожектору, який автоматично підсвічує зону при виявленні руху; інтелектуальне розпізнавання людей, тварин, транспорту і пакунків мінімізує хибні сповіщення, а двосторонній звук дозволяє
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 627 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam Black (ISHEVCAMOUT)

IP-камера Eve Outdoor Cam Black (ISHEVCAMOUT) — це надійне рішення для зовнішнього відеоспостереження з високою якістю зображ... щеення. Вона обладнана широким кутом огляду 157° та нічним баченням, що забезпечує яскраву та чітку картинку у будь-який час доби. Відео записується у форматі 1080p з частотою 24 кадри на секунду, а технологія H.264 гарантує ефективне збереження та передачу даних. Камера має функцію
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
12 481 грн.

IP-камера відеоспостереження Eve Outdoor Cam (10ECG8101)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 329 грн.

Динаміка цін на Eve Outdoor Cam

Відеоогляди