Акумулятор для мотоцикла Exide Factory Sealed AGM12-12M
Порівняти ціни 6 →
Призначення:мотоцикл
Ємність:12 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:200 А
в списокмої списки
Модифікації Exide Factory Sealed 13
Характеристики
Exide AGM12-12M
Тип
стартерний
Призначення
мотоцикл
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
AGM (склотканина)
Клеми
під болт (мото)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ ліворуч
Напруга
Ємність батареї
Пусковий струм EN
200 А
Габарити (ДхШхВ)
150x87x145 мм
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Акумуляторна батарея Exide AGM 12 А/год 200 A 200 x 150 x 90 мм (+/-) B0 (AGM12-12M)