Мясорубка FIRST Austria FA-5141
FIRST Austria FA-5141 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели FIRST Austria.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить FIRST Austria FA-5141
Все цены 6 →М'ясорубка First FA-5141 | 2 049 грн. |
М'ясорубка First FA-5141 | 1 681 грн. |
Електром'ясорубка FIRST FA-5141 | 1 409 грн. |
М'ясорубка First FA-5141 1000Вт | 1 995 грн. |
Електром'ясорубка FIRST FA-5141 | 1 519 грн. |
М'ясорубка first fa 5141 | 2 750 грн. |
Не раджу купувати дану м'ясорубку,шкода грошей. Придбали цю м'ясорубку 8 років тому,молола без проблем до сьогодні 9.10.2016. Перестала працювати сьогодні,дуже тяжко молола м'ясо на фарш,в середині щось почало тріщати в редактору. Розібрав корпус редуктора який повністю з пластмаси,шестерні також з пластмаси. Запчастин не має. рекомендую не покупать |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →