Блок живлення FSP PNR PRO ATX-400PNR PRO
Відео 2Фото 9
FSP PNR PRO ATX-400PNR PRO
Основне
Потужність400 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД81 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+4 pin
SATA3 шт
MOLEX2 шт
PCIe 6pin1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB330 мм
CPU310 мм
SATA450 мм
PCIe330 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V16 А
+12V114 А
+12V213 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V324 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Інше
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x140x150 мм
Дата додавання на E-Katalogквітень 2020
Якісний блок живлення потужністю 400 Вт із гідним рівнем енергоефективності та системою активної корекції фактора потужності (APFC). Позиціонується як брендовий продукт базової цінової категорії, призначений для комплектації універсальних офісних та багатофункціональних домашніх персональних комп'ютерів, які використовують вбудоване в процесор графічне ядро або бюджетні відеокарти з невеликим тепловиділенням та одним роз'ємом для підключення додаткового живлення PCIe 6-pin.
Оснащений базовим набором кабельних ліній, що не знімаються, для підключення компонентів системи. Блок живлення FSP PNR PRO ATX-400PNR PRO повністю відповідає стандарту ATX 12V v2.2 та встановлюється у будь-які ATX-корпуси. Обладнаний кабелями ATX 24-pin (20+4) та ATX12V 4-pin. Крім цього, передбачена лінія з трьома роз'ємами SATA, окремий кабель з PCIe 6-pin, а також лінія з двома MOLEX 4-pin та одним Floppy.
В основі цього блоку лежить перевірена часом схемотехніка з груповою стабілізацією напруги. По лініях +12V блок може віддавати до 81% паспортної потужності, забезпечуючи струм до 27 А. ККД пристрою за 50% навантаження перевищує 80%, що є стандартним для моделей цієї цінової категорії. Є повний набір основних захисних систем SCP/OVP/OPP, що запобігають наслідкам коротких замикань, струмового навантаження та перенапруги. На задній панелі передбачено вимикач для фізичного відключення від мережі без маніпуляцій із роз'ємами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Усі ціни 25 →
FSP Блок живлення для ПК FSP ATX-400PNR PRO
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення FSP 400W ATX-400W PNR PRO silent fan 120mm ATX-400PNR PRO
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
Блок живлення Fsp 400W (ATX-400PNR PRO)
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника