Блок живлення Chieftec Smart SFX SFX-450BS
Chieftec Smart SFX SFX-450BS 250 Вт 24+4 pin без 80+ 450 Вт 24+4 pin без 80+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Smart SFX SFX-450BS
CHIEFTEC Smart 250W (SFX-250VS) SFX-250VS | 1 810 грн. |
Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS) SFX-250VS | 1 589 грн. |
Chieftec Блок живлення Chieftec 250W (SFX-250VS) SFX-250VS | 1 589 грн. |
Chieftec SFX-250VS 429769 | 1 749 грн. |
Модификації Chieftec Smart SFX
Ціни на Chieftec Smart SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Smart SFX SFX-250VS | від 1 589 грн. | 33 пропозиції | ||
Chieftec Smart SFX SFX-450BS | від 1 589 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо