ДБЖ GEAR GU-600PLCD 600 ВА
Фото 5
GEAR GU-600PLCD 600 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 275 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність600 ВА
Номінальна вихідна потужність360 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей1 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист лінії передачі даних
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Дисплей
Розміри (ВхШхГ)160x100x295 мм
Вага4.5 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GEAR.
Купити GEAR GU-600PLCD 600 ВА
Усі ціни 7 →
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-600PL
для мережевого обладнання, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, а... щепроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 10%, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 100 x 295 x 160 мм, 4.3 кг
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-600PLCD
+ 91 балів ITbox, для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, апрокси... щемована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 295 х 160 мм, 4.5 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, апроксимована (ступінчаст... щеа) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 295 х 160 мм, 4.5 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
Gear Джерело безперебійного живлення Gear GU-600PLCD
MTA.uaЗ нами 8 років
GEAR GU-600PLCD
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
ДБЖ Gear 600VA LCD Plastic RJ45+USB (GU-600PLCD)
Rozetka.uaЗ нами 7 років