Летняя шина Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Видео 10Фото 5 |
Выберите размер шин
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gislaved.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Все цены 26 →Шина Gislaved Ultra Speed 2 225/45 R17 94Y XL FR | 2 689 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 225/45 R17 94Y XL FR | 2 671 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 (225/45R17 94Y) | 2 686 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 225/45 R17 94Y XL FR | 2 592 грн. |
Летние шины Gislaved Ultra Speed 2 225/45 ZR17 94Y XL 1001338501 | 2 764 грн. |
eще 20 предложений
1 2 1 3 |
Шина у розмірі 185/55 R15, автомобіль Daewoo Lanos. Отже, почнемо з того, що Gislaved дочірня компанія Continental і як продукція дочок повинна практично нічим не відрізняється від схожої за класом продукції оригінальних брендів. Але! До цього катався на Hankook (не пам'ятаю модель) так ті мені більше зайшли. На Gislaved повівся на ціну і швидше за все куплені позитивні відгуки. Загалом гума непогана, зносостійка (на фото гумі 3й сезон, близько 30 000 км пробігу), м'яка, при їзді до 100 км/год відносно тиха, зчеплення на сухій дорозі відмінне, на мокрій - теж непогано. Але за моїм відчуттям гума якась хитка, машина на ній немов кисіль, особливо на поворотах і різкій зміни смуги. На марку машини грішити не варто, тому що на зимовій Bridgestone Blizzak VRX машина дуже впевнено почувається в будь-яких ситуаціях. Щодо цієї - доїжджу ще сезон і краще куплю щось не з дочірніх кампаній, сподіваючись на топ якість. зносостійка, в міру тиха до 100 км/год, нормальне зчеплення За моїм відчуттям гума якась хитка, машина на ній немов кисіль Дмитрий П: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 185/55 R15 82V более года |
ціна дуже жестка і шумна Юрий Радковский: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 215/65 R16 98H более года |
Проїздив один сезон, був задоволений співвідношенням ціна-якість, однак минулого року разом з металевими дисками, які придбав для зими, дістався досить вже змучений Continental. Вирішив добити його за це літо.
Відчув що таке преміум бренд, навіть досить поношений він краще тримає дорогу, стійкіший на великих швидкостях та, що дивно , ще й комфортніший. Розмір 205/55 R 16/ Ціна - якість. Виявились дещо гіршими ніж старий преміум бренд. Володимир Яценко: пользуюсь Gislaved Ultra*Speed 2 205/55 R16 91V более года |
Показано 3 из 7 отзывов
eще 4 отзыва
Видеообзоры
Модификации Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Цены на Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 91Y | от 4 822 грн. | 3 предложения | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y | от 2 584 грн. | 26 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →