Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   GRB

Змішувач GRB Intimixer 08316320

Фото - Змішувач GRB Intimixer 08316320
Фото 4
GRB Intimixer 08316320
Колір
Призначеннядля біде
Тип змішувачатермостатичний
Вилив
Виливнемає
Характеристики
Функції та можливостізворотний клапан
Запірний клапантермостатичний
Витрата води4 л/хв
Макс. тиск води10 бар
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)1 режим
Довжина шланга125 см
Монтаж
Тип монтажувбудовується в стіну
Блок змішування+
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь / з АБС-пластиком /
Покриття корпусухром
матовий хром
Висота змішувача190 мм
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника2 роки
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2022
Самокалібрований металевий картридж із захистом від вапняного нальоту. Система вимкнення води для технічного обслуговування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.

Купити GRB Intimixer 08316320

Усі ціни 7 →

Гігієнічний душ з термостатом GRB Round хром 08316320

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
23 460 грн.

Гигиенический душ GBR Round с термостатом 08 316 320

Santehmat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
11 760 грн.

Гігієнічний душ GRB Round з термостатом 08 316 320 08316320

Производитель GRB Страна Испания Назначение гигиенический... щедуш Тип монтажа скрытый Тип смесителя термостат Цвет хром Материал латунь Комплектность термостат, встроенная часть, ручной душ, шланг, декоративная накладка, инструкция по монтажу, гарантийный талон Гарантия 5 лет
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 810 грн.

Гигиенический душ скрытого монтажа с термостатом GRB Intimixer 08316320

Гигиенический душ скрытого монтажа с термостатом Grb Intimixer 08316320 Производитель - Grb   Страна - Испания   Назначение... ще- гигиенический душ   Тип монтажа - скрытый   Тип смесителя - термостат    Цвет - хром   Материал - латунь   Комплектность :   смеситель, встроенная часть, ручной душ, шланг, инструкция по монтажу, гарантийный талон   Гарантия - 5 лет       Intimixer   Последние несколько лет все
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
18 537 грн.

Гігієнічний душ прихованого монтажу з термостатом GRB Intimixer 08316320, Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
19 425 грн.

Гігієнічний душ Intimixer, латунь (08316320) TM GRB

Маркетплейс: Rozetka.ua  TechNick-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 055 грн.

Гігієнічний душ, GRB Intimixer, хром (08316320)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaWin З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 111 грн.

Динаміка цін на GRB Intimixer 08316320