Плита HILTON HEC 200 нержавіюча сталь (13633)
![]() |
HILTON HEC 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HILTON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HILTON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HILTON HEC 200 нержавіюча сталь
Усі ціни 37 →Плитка електрична Hilton HEC-200 | 949 грн. | ![]() |
| 949 грн. | ![]() |
Hilton HEC-200 | 838 грн. | ![]() |
Настільна плита HILTON HEC 200 | 823 грн. |
| 949 грн. |
ще 20 пропозицій
Чи не єдина модель компактної плитки на дачу, наявна в асортименті магазинів Києва Дешева
Досить потужна на максимальному значенні Компактна, не займає багато місця Легка вага
Невідомий бренд |
Додати відгук
Модификації HILTON HEC 200
| Ціни на HILTON HEC 200 |
|---|---|---|---|---|
| HILTON HEC 202 білий | від 748 грн. | 31 пропозиція | ||
| HILTON HEC 200 нержавіюча сталь | від 823 грн. | 38 пропозицій | ||
| HILTON HEC 201 чорний | від 1 097 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →