Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C108A Leader

Фото - Зарядний пристрій Hoco C108A Leader
Фото 15
Hoco C108A Leader
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x48x28 мм
Вага
68 г
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024

Недорогий, легкий та порівняно компактний мережний зарядний пристрій підвищеної потужності з двома портами USB-C, підтримкою популярних технологій швидкого заряджання та функцією одночасного обслуговування двох гаджетів. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року. Підійде користувачам, які часто стикаються з проблемою одночасної зарядки двох пристроїв з ємними акумуляторними батареями.

Обслуговувана техніка може підключатися до одного або двох портів USB-C, причому будь-який з них може віддавати потужність до 35 Вт. Підтримуються технології швидкого заряджання Quick Charge 2.0/3.0, USB Power Delivery 2.0/3.0 (PPS), Huawei FCP та Samsung AFC. Невеликий корпус, виконаний з вогнестійкого полікарбонату, не займає мінімум місця і важить всього 56 г. Зарядний пристрій Hoco C108A Leader може штатно працювати в широкому діапазоні вхідної напруги (від 100 до 240 В) та оснащений комплексом захисних систем, які гарантують безпеку експлуатації. Технологія розумного перемикання режимів автоматично визначає оптимальний рівень напруги та струму для максимально швидкого заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків, powerbank-акумуляторів, букридерів, портативної акустики, мобільних ігрових консолей та інших гаджетів.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco C108A Leader

Усі ціни 10 →

Мережний зарядний пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Type-C to Lightning Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
326 грн.

Адаптер мережевий HOCO Type-C для Lightning Cable Leader dual port (2C) Charger C108A | 2Type-C, 35W/3A, PD/QC|

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
363 грн.

Зарядний пристрій Hoco 2xType-C PD35W с кабелем Type-C - Lightning C108A White (C108AiP)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoBer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Сітковий зарядний пристрій Hoco C108A Leader PD35W/QC Type-C to Lightning Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kmobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
545 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Hoco C108A Leader