Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C154A

Фото - Зарядний пристрій Hoco C154A
Фото 7
Hoco C154A
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
0.65 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
73x56x48 мм
Вага
84 г
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco C154A

Усі ціни 15 →

Hoco C154A 20w PD USB-A fast charger + USB-C cable black

Мережевий зарядний пристрій Hoco C154A 20w PD USB-A fast charger + USB-C cable black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
313 грн.

Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C154A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W + QC3.0 (1USB-C) Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
329 грн.

МЗП Hoco C154A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W+QC3.0 (1USB-C) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
316 грн.

МЗП Hoco C154A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W+QC3.0 (1USB-C) Black IS-000000818131

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
545 грн.

Зарядний пристрій HOCO C154A USB-A з комплектним Type-C кабелем, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
619 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Hoco C154A