Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z61 Correct

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z61 Correct
Фото 5
Hoco Z61 Correct
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
15 Вт
Потужність (на всі порти)
17 Вт
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco Z61 Correct

Усі ціни 15 →

Hoco Z61 Correct 17w 2xUSB-C/USB-A ports car charger + cigarette lighter black

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 Correct 17w 2xUSB-C/USB-A ports car charger + cigarette lighter black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
267 грн.

Hoco Автомобільний адаптер для телефона Hoco Z61 Correct three-port cigarette lighter car charger Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
299 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 з дисплеєм та роз'ємом прикурювача і 3 портами

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
418 грн.

Автомобільний зарядний пристрій 2xType-C+USB HOCO Z61 Correct з дисплеєм та прикурювачами 60 W чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChakBanan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
390 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z61 USB/2 Type-C з роз'ємом прикурювача і дисплеєм чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
410 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Z61 Correct