Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CS102A Folding

Фото - Зарядний пристрій Hoco CS102A Folding
Фото 5
Hoco CS102A Folding
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
65x46x37 мм
Вага
112 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco CS102A Folding

Усі ціни 19 →

Hoco CS102A Folding 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black

Мережевий зарядний пристрій Hoco CS102A Folding 30w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
236 грн.

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS102A Folding PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
269 грн.

МЗП Hoco CS102A Folding PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
244 грн.

Адаптер мережевий HOCO C to C cable folding charger set CS102A|1USB/1Type-C, 30W/3A, PD/QC| Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Caseteh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
493 грн.

Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS102A Folding PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
299 грн.
ще 14 пропозицій