Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z21 Ascender

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z21 Ascender
Фото 13
Hoco Z21 Ascender
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
17 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
55x26 мм
Вага
18 г
Офіційний сайт
hocotech.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Z21 Ascender

АЗП Hoco Z21 Ascender dual port car charger 2USB 3.4A Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
140 грн.

Зарядне автомобільне HOCO Z21 (2USB 3.4A) Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
75 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Hoco - Z21 Ascender (2USB, 3.4A, прикурювач, з індикатором) - Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
220 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Hoco - Z21 Ascender (17W, 2USB, 3.4A, прикурювач, з індикатором, Швидка зарядка) - Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z21 2xUSB max 3.4 A чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Digi Digital З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
285 грн.

Динаміка цін на Hoco Z21 Ascender