Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   HP

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0079nw] (CX5Q5EA)

Фото - Ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0079nw)
Відео 7Фото 13
Порівняти ціни 54 →
Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core Ultra 7, 255H, 1.5 ГГц
Відеокарта:RTX 5050
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:2.43 кг
в списокмої списки
Модифікації HP OMEN 16-am0000 33
Характеристики
HP OMEN 16-am0000 [16-am0079nw]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Частота зміни кадрів144 Гц
Яскравість300 нт
Колірне охоплення (sRGB)63 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore Ultra 7
Модель255H
Кодова назва процесораArrow Lake (Series 2)
Кількість ядер16 (6P+8E+2LPE)
Кількість потоків16
Тактова частота1.5 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.1 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)28 Вт
Тест Passmark CPU Mark29066 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5050
Об'єм відеопам'яті8 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Підтримка VR
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-A 10Gbps1 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються2
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDTS X Ultra
Клавіатура
ПідсвічуванняRGB 4 зонна
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш3 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї70 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки50% за 30 хв
Комплектний блок живлення230 Вт
Інше
Передвстановлена ОСDOS
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)357x269x24 мм
Вага2.43 кг
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Маркування виробника
CX5Q5EA

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OMEN 16-am0000 [16-am0079nw]

Ноутбук HP OMEN 16-am0079nw (CX5Q5EA) OMEN 16-am0079nw (CX5Q5EA)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)
Поскаржитись
64 348 грн.

Ноутбук HP Omen 16-am0079nw Ultra 7-255H/16GB/1TB RTX5050 144Hz (CX5Q5EA) CX5Q5EA

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
60 013 грн.

Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/16GB/1TB RTX5050 144Hz (16-am0079nw (CX5Q5EA))

Gadgetgalaxy.com.uaЗ нами 1 рік (Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
63 973 грн.

HP OMEN 16 Ultra 7-255H/16GB/1TB RTX5050 144Hz (16-am0079nw (CX5Q5EA))

Mobileplanet.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
58 989 грн.

Ноутбук HP OMEN 16 Ultra 7-255H/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (16-am0079nw (CX5Q5EA))

Technoshark.com.uaЗ нами 3 роки (Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
87 615 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на HP OMEN 16-am0000 [16-am0079nw]

Відеоогляди