Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Interline

Кухонна мийка Interline Brut Maxi 570x495

Фото - Кухонна мийка Interline Brut Maxi 570x495
Фото 4
Interline Brut Maxi
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
кварцовий композит
Форма
прямокутна
Перелив
Мінімальна ширина шафи (бази)
600 мм
Розміри робочої поверхні
570x495 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
500x340x200 мм
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Interline Brut Maxi 570x495

Interline BRUT MAXI old white 1005239

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
5 716 грн.

INTERLINE BRUT MAXI AVENA

PointQ.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 399 грн.

Кухонна мийка Interline BRUT MAXI old white Бежевий BRUT MAXI OLD WHITE БЕЖЕВЫЙ

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 118 грн.

Кухонна мийка Interline BRUT MAXI old white NW30261

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
5 252 грн.

Динаміка цін на Interline Brut Maxi 570x495