Кухонна мийка Adamant Univer 560x500
Фото 16 |
Adamant Univer |
|
Матеріал мийки зроблений з 80% гранітної крихти і 20% з'єднують смол. Поверхня мийки витримує високі температури (до 280 °С), стійка до механічних пошкоджень і подряпин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Univer 560x500
Усі ціни 74 →Мойка кухонная гранитная Adamant Univer 560х500х200 мм чёрная UNIVER 560Х5 | 3 305 грн. |
Кухонна мийка граніт Adamant UNIVER Чорний + Сифон Nova | 4 050 грн. |
Мийка кухонна гранітна Adamant Univer 560х500х200 мм старий камінь UNIVER | 3 305 грн. |
UNIVER 560Х500 | 3 305 грн. |
Мийка кухонна гранітна Adamant Univer 560х500х200 мм сіра UNIVER 560Х500 | 3 305 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →