Кухонна мийка Adamant Step 565x500
Фото 16 |
Adamant Step |
|
Миття жароміцне, витримує температуру до 280 °C. Виготовлена за технологією Solid Surface. Стійка до ударів, подряпин, барвників, ультрафіолету, більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів.
Додатково може комплектуватися сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Step 565x500
Усі ціни 16 →Кухонна мийка Adamant Step 56,5*50*19 см терра-07 | 3 960 грн. |
Мийка кухонна Adamant STEP 565х500x190 Sahara | 3 461 грн. |
Мийка кухонна Adamant STEP 565х500x190 Avena | 3 461 грн. |
Мийка кухонна Adamant STEP 565х500x190 Black Metallic | 3 461 грн. |
Мийка кухонна Adamant STEP 565х500x190 Terra | 3 461 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →