Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Оперативна пам'ять   /   Kingston

Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM DDR2 KVR800D2N6/2G

Фото - Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM DDR2 KVR800D2N6/2G
Kingston KVR800D2N6/2G
Об'єм пам'яті
1 x 2GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR2
Швидкість
800 MT/s
Пропускна здатність
6400 МБ/с
Робоча напруга
1.8 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Дата додавання на E-Katalog
березень 2011
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК

Купити Kingston ValueRAM DDR2 KVR800D2N6/2G

Оперативна пам'ять Kingston DDR2 2GB 800MHz DIMM для ПК (KVR800D2N6/2G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  E-TOCHKA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
530 грн.

Оперативна пам'ять DDR2-800 2Gb PC2-6400 KVR800D2N6/2G (5002021)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MODULE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
350 грн.

Оперативная память DDR2-800 2Gb PC2-6400 KVR800D2N6/2G широкопрофильная 2048MB (7708652)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MODULE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
370 грн.

Динаміка цін на Kingston ValueRAM DDR2 KVR800D2N6/2G

Відеоогляди
2
1
8
20
Ідеальна пам'ять для старих систем
31 жовтня 2012
Є вкрай примхлива система, яка, проте, повинна працювати ще як мінімум пару років. Повинна. Крапка. Рідна пам'ять посипалась, поки шукав заміну - мало не посивів. Добре, знаючі люди порадили Kingston: з літа все працює стабільно.
Стабільно працює у дуже примхливій системі
Немає
Павелкористуюся Kingston ValueRAM DDR2 кілька місяців
Повне [censored]
31 липня 2015
Ніколи нікому не купуйте тут товари.
Немає переваг!
1. Повторно пересилали, тому що прийшла пошкоджена.
2. За відправку назад платив я, і за доставку платив я, а мав платити відправник і я залишився в мінусі.
3. Друга теж пошкоджена.
4. Через вас я додатково витратив 75 гривень.
Для минимальных настроек
7 липня 2021
На фиговых настройках нормально работает
Плохо работает на настройках на 9 гб
Показано 3 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
11 серпня 2019, 13:29
Запитання про Kingston ValueRAM DDR2
Чи працюватиме на материнці gigabyte ga-ma74gm-s2h v4?
anonim
31 січня 2017, 06:43
Запитання про Kingston ValueRAM DDR2
Материнка GIGABAYTE GA-P35-S3G, чи можу я поставити ОЗП 8GB, стояла DDR2 2по2GB
anonim
16 листопада 2021, 09:02
Запитання про Kingston KVR800D2N6/2G
Працюватиме на M2N68-AM SE2?