Літня шина Lassa Revola 195/65 R15 91V
![]() |
Lassa Revola 195/65 R15 91V 195/65 R15 91 V 195/65 R15 95 H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.

Купити Lassa Revola 195/65 R15 91V
Усі ціни 24 →| 2 512 грн. |
Lassa Revola (195/65R15 91V) | 2 489 грн. | ![]() |
| 2 311 грн. |
| 2 309 грн. |
| 2 477 грн. |
Модификації Lassa Revola 195/65 R15 91V
| Ціни на Lassa Revola 195/65 R15 91V |
|---|---|---|---|---|
| Lassa Revola 195/65 R15 91V | від 2 309 грн. | 24 пропозиції | ||
| Lassa Revola 195/65 R15 95H | від 4 593 грн. | 3 пропозиції | ||
Асиметрія у справі
Дизайн протектора цієї моделі натхненний культовою шиною Bridgestone Turanza T005, маючи лише незначні відмінності. Він виконаний в асиметричному стилі із широкими плечовими блоками. Центральну частину займають три поздовжні ребра жорсткості, розділені об'ємними дренажними каналами, що забезпечує ефективне відведення води та мінімізує ризик аквапланування під час руху мокрою дорогою.
Гнучка адаптація
Шина оснащена полегшеною конструкцією каркасу, що сприяє зниженню витрати палива та збільшенню запасу ходу для електромобілів. Вона адаптована до високого моменту, що крутить, електрокарів, демонструє чітку реакцію на повороти керма, стабільне зчеплення і короткий гальмівний шлях.
Постійність контактної плями
Оптимізована контактна пляма сприяє рівномірному розподілу тиску по всій площі зчеплення, що запобігає нерівномірному зносу протектора та збільшує термін служби шини. Суттєвих недоліків у Lassa Revola 195/65 R15 91V не виявлено, тому вона стане чудовим вибором для літнього сезону для широкого кола легкових автомобілів.