Смеситель Laveo Lena BKU 065D
Фото 8 |
Laveo Lena BKU 065D |
|
Смеситель создает шум не более 20 децибел. С системой быстрого монтажа.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Laveo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Laveo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Laveo Lena BKU 065D
Все цены 6 →Змішувач Laveo LENA для мийки з виливом L білий граніт BKU665D | 1 923 грн. |
Змішувач Laveo LENA для мийки з виливом L хром BKU065D | 1 693 грн. |
Змішувач Laveo LENA для мийки з виливом L бежевий граніт BKU465D | 2 325 грн. |
Змішувач Laveo LENA для мийки з виливом L сірий граніт BKU965D | 2 325 грн. |
Змішувач Laveo LENA для мийки з виливом L чорний граніт BKU765D | 2 325 грн. |
Змішувач для кухні Laveo LENA BKU 065D | 2 296 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →