Конструктор Lego Minifigures Series 14 Monsters 71010
Видео 33Фото 17 |
Lego Minifigures Series 14 Monsters 71010 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Minifigures Series 14 Monsters 71010
Все цены 17 →LEGO перевертень 71010-1Сірий хижак, одягнений у лахміття людської одягу, що віддалено нагадує спецівку фермера або дроворуба, посміхається в злісном... ещеу оскалі, стискаючи довгу білу кістку в лапах. З настанням повного місяця і до самого світанку цей перевертень здатний до смерті налякати будь-кого, кому доведеться зіткнутися з ним в лісовій гущавині або на залитих місячним світлом полях! Варто звернути увагу на голову упиря - вона універсальна і підійде будь-якої вашої мініфігурки. Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 499 грн. |
LEGO Зомбі - пірат 71010-2Колоритна мініфігурка морського розбійника, який явно підчепив десь найнебезпечнішу хворобу, котра перетворила його в ожилого... ещемерця, володіє традиційною дерев'яною ногою, гаком замість лівої кисті, порваним червоним камзолом, сивою бородою, треуголкою з оригінальним принтом «Веселого Роджера» і величезним мечем. Особа мініфігурки висловлює крайнє невдоволення. Можливо, цей морський вовк став зомбі, присвоївши собі зачароване русалками і самим Кракеном скарб за Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 269 грн. |
LEGO божевільний вчений 71010-3Такі тихі в білих халатах, цілком віддали себе божевільним гіпотезам науки, часто є творцями найстрашніших і загадкових істот... еще. Смішна лиса голова даного вченого схожа на голови всім відомих нам мініфігурок з Сімпсонів, але, на відміну від Гомера і його сім'ї, цей вчений служить конкретному злу і одержимий створенням штучно вирощених істот. Ось і зараз, одягнувши забруднений хімікаліями костюм, він старанно трясе колбою з величезним комах всередині, сподіваючис Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 269 грн. |
LEGO Відьма 71010-4Шкідлива відьма в фіолетовій сукні, яке різко контрастує з її блідо-зеленим обличчям, збирається стрибнути на мітлу і відбути... ещев невідомому напрямку разом зі своєю улюбленицею - чорною кішкою. Відзначимо, що фіолетова Залатана капелюх і сиве волосся зачіски - одна цілісна деталь, а нижня частина відьомський сукні - тканинна і може зніматися з ніг. Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 269 грн. |
LEGO Рослина-монстр 71010-5Напевно всі знають про «венерина мухоловка» - рослині, яке ловить в свій бутон, а потім і перетравлює різних комах і жучків.... ещеАле тут у нас рослина серйозніше - монстр - плющ, який, обплутуючи своїми стеблами, ловить справжніх мініфігурок! Ось і зараз якийсь бідолаха попався в вбивчі обійми цього зеленого хижака! Чи зможе наляканий хлопець вибратися з рожевого бутона цього смертельного квітки, або ж однієї мініфігурки LEGO на світлі стане менше? Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 299 грн. |
eще 12 предложений
Серия Lego MinifiguresСравнить в таблице →
от 115 грн.
возраст 5+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 9 шт, персонажей 1 шт
от 129 грн.
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 189 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 256 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 249 грн.
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 10 шт, персонажей 1 шт
от 269 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 399 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 112 шт, персонажей 16 шт
от 349 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 229 грн.
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 7 шт, персонажей 1 шт
от 769 грн.
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 36 шт, персонажей 6 шт
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 8 шт, персонажей 1 шт
Видеообзоры
Lego Minifigures Series 14 Monsters (71010)- Обзор с коленки #1 (часть 1)
20 сентября 2015484 просмотра
LEGO Minifigures 71010 Series 14 Monsters - Лего Минифигурки 14 серия Монстры
22 сентября 2015107 просмотров
Музей ЛЕГО Распаковка и обзор 14-й серии LEGO Minifigures 71010
26 сентября 201510 052 просмотра
LEGO Minifigures Series 14 Monsters Wolf Guy 71010 - Лего Минифигурки 14 серия Монстры Оборотень
6 сентября 2015187 просмотров
LEGO Minifigures 71010 Монстры (14 серия) обзор + история минифигурок
18 сентября 20152 117 746 просмотров
Лего Минифигурки Серия 14 Все Фигурки Коллекция Обзор 71010
17 августа 20154 403 просмотра
Opening 5 Packs LEGO CMF Series 4 (8804), 14 (71010), 18 (71021) / Monsters Edition
12 августа 2021127 просмотров
LEGO Square Foot Minifigure 71010-15 Series 14 Review
31 октября 2016199 просмотров
Stop Motion Build LEGO Square Foot Minifigure 71010-15 Collectable Minifigures Series 14
14 ноября 2018135 просмотров
Stop Motion Build LEGO Plant Monster Minifigure 71010-5 Collectable Minifigures Series 14
30 сентября 2020160 просмотров
Stop Motion Build LEGO Spectre Minifigure 71010-7 Collectable Minifigures Series 14
21 октября 2020117 просмотров
Stop Motion Build LEGO Zombie Cheerleader Minifigure 71010-8 Collectable Minifigures Series 14
9 октября 2019241 просмотр
LEGO Series 14 Minifigure: Monsters / Halloween - Wolf Man (71010) Speed Build
2 октября 2018188 просмотров
LEGO Collectable Minifigures 71010 Review: Series 14 MONSTERS
24 августа 2015659 просмотров
LEGO MINIFIGURES FLY MONSTER 71010 SERIES 14
21 октября 2015503 просмотра
LEGO COMPLETE SERIES 14 MONSTERS MINIFIGURES 71010 REVIEW & OPENING
31 августа 2015542 просмотра
Lego Minifigures Series 14 "MONSTERS" Review! 71010!
23 сентября 20152 736 просмотров
LEGO Minifigures Series 14 All Figures Collectible Review 71010 Halloween Monsters
16 августа 2015841 просмотр
LEGO Minifigures Series 14 71010 - No.7 Spectre
29 сентября 2021488 просмотров
LEGO Minifigures Series 14 71010 - No.13 Zombie Businessman
22 сентября 20211 681 просмотр
Lego Minifigures Series 14 Halloween Monsters 71010 Stop Motion Review
28 августа 2015715 242 просмотра
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
12 ноября 20151 259 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
26 октября 2015779 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
4 ноября 2015527 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
16 октября 20151 527 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
5 ноября 2015446 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
3 ноября 2015515 просмотров
#17 LEGO Minifigures 71010 seria 14 Minifigurki kolekcjonerskie series 14 2015 rok | RAFI BRICKS
5 сентября 20183 344 просмотра
Lego Minifigures Series 14 - Monsters (71010) | LegoŚwiat
19 сентября 201520 199 просмотров
71010 Lego Minifigures seria 14 - Potworna Seria
9 ноября 20151 394 просмотра
Pajęczyca ( Spider Lady ) - Recenzja LEGO Minifigures seria 14 - 71010
8 сентября 20151 910 просмотров
Lego Minifigures 71010 Series 14 Speed Build ALL 16 Monsters
27 августа 20159 375 просмотров
Обзор Лего Минифигурки Серия 14 - Lego Minifigures. В продаже на TOY.RU
23 сентября 201510 070 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 149 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
от 143 грн.
возраст 5+, унисекс, наборы деталей, деталей 1 шт, персонажей 1 шт
возраст 5+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 1 шт, персонажей 1 шт