Конструктор Lego Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car 77243
![]() |
Lego Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car 77243 2024 рікSpeed Champions |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car 77243
Усі ціни 25 →| 1 329 грн. | ![]() |
Конструктор LEGO Speed Champions Автомобіль для перегонів F1 Oracle Red Bull Racing RB20 (77243) 77243 | 1 127 грн. |
| 948 грн. |
Конструктор Lego Speed Champions Автомобіль для гонки Болід F1 Oracle Red Bull Racing RB20 (77243) | 1 152 грн. |
LEGO 77243 Speed Champions Автомобіль для перегонів F1 Oracle Red Bull Racing RB20 | 948 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →