Конструктор Lego Harry Potter Series 2 71028
Видео 28Фото 20 |
Закрыть
Шапка
Lego Harry Potter Series 2 71028 2021 годHarry Potter |
|
Содержит один из 16 персонажей
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lego 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lego.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lego Harry Potter Series 2 71028
Все цены 12 →LEGO Гаррі Поттер 71028-1Гаррі Поттер це ти! Самий чарівний і найвідоміший з усіх казкових хлопчиків. Кожна колекція LEGO Harry Potter повинна починат... ещеися з мініфігурки 71028-1 Harry Potter. Кожна дитина, знайомий з циклом дивовижних історій про Гаррі Поттера уявляв себе на його помсти або хоча б його другом. Тепер ваша дитина може спробувати на собі роль улюбленого персонажа. Це він буде великим чарівником, який разом зі своїми Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 399 грн. |
LEGO Альбус Дамблдор 71028-2Відчуй себе верховним магом Всі таємниці магічного Хогвартса пов'язані з великим і могутнім Албусом Дамблдором. Мініфігу... ещерка 71028-2 Albus Dumbledore необхідне доповнення колекції Harry Potter 2. Без неї ваша школа магії буде звичайною і нудною. Тільки він знає справжню причину смерті батьків Гаррі і трагедію, яка вразила Тома Ярволод Реддла. Ваша дитина може сам стати великим магом і в його версії Дамблд Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 599 грн. |
LEGO Герміона Грейнджер 71028-3Відмінниця з факультету Гріффіндор Щоб доставити хвилини щастя дитині, пропонуємо піднести йому в якості подарунка фігурку Ге... ещерміони Грейнджер з «ЛЕГО». Герої саги про Гаррі Поттера популярні серед дітей різних вікових груп. Фігура повністю екологічна і міцна. Виконана в непомітних кольорах, тому однаково підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Іграшка має презентабельний зовнішній вигляд, може знайти місц Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 189 грн. |
LEGO Крюкохват 71028-6Грай і колекціонуй Твоя колекція Harry Potter series 2 буде не повною і нудною без мініфігурки Крюкохвата. Маленький гоблін н... ещее однозначний персонаж усіма улюбленої казкової історії про хлопчика чарівника і його друзів. Персонаж Griphook 71028-6 допоможе точно відновити сюжет захоплюючих пригод Гаррі Поттера і його друзів. Більше фігурок - більше нових сюжетів. Нехай ваша дитина відчує себе сценаристом і Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 189 грн. |
LEGO Лілі Поттер 71028-7Всім відомої компанії LEGO вдалося знову ощасливити шанувальників своїх фігурок. На цей раз об'єктом всесвітнього обожню... ещевання стала колекція маленьких LEGO Minifigures. Це тематичні набори чоловічків ЛЕГО, з якими кожна дитина зможе зібрати захоплюючі набори, включаючи набір чарівників з Гаррі Поттера. Особливості фігурки Лілі Поттер Фігурка Lily Potter з колекції LEGO Minifigures відрізняється Constructors.com.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 дней от магазина Под заказ Пожаловаться | 499 грн. |
eще 7 предложений
Серия Lego Harry PotterСравнить в таблице →
от 16 799 грн.
возраст 16+, унисекс, фэнтези, деталей 6020 шт, персонажей 28 шт, подвижные детали
от 5 398 грн.
возраст 18+, унисекс, фэнтези, деталей 2660 шт, персонажей 1 шт
от 2 539 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 896 шт, персонажей 5 шт
от 1 859 грн.
возраст 7+, унисекс, фэнтези, деталей 217 шт, персонажей 4 шт
от 646 грн.
возраст 7+, унисекс, фэнтези, деталей 337 шт, подвижные детали
от 575 грн.
возраст 7+, унисекс, фэнтези, деталей 165 шт, персонажей 2 шт
от 2 469 грн.
возраст 10+, унисекс, фэнтези, деталей 630 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
от 2 599 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 1074 шт, персонажей 8 шт
от 1 149 грн.
возраст 6+, унисекс, фэнтези, деталей 33 шт, персонажей 4 шт
от 1 660 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 587 шт, персонажей 5 шт
от 2 959 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 851 шт, персонажей 7 шт
от 2 271 грн.
возраст 9+, унисекс, фэнтези, деталей 599 шт, персонажей 4 шт, подвижные детали
возраст 18+, унисекс, фэнтези, деталей 561 шт, персонажей 1 шт, подвижные детали
от 2 100 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 345 шт, персонажей 3 шт
от 2 797 грн.
возраст 9+, унисекс, фэнтези, деталей 777 шт, персонажей 7 шт, подвижные детали
от 1 016 грн.
возраст 8+, унисекс, фэнтези, деталей 403 шт, подвижные детали
от 5 379 грн.
возраст 10+, унисекс, фэнтези, деталей 876 шт, персонажей 4 шт
Видеообзоры
LEGO Harry Potter Minifigures Series 2! 2020 set 71028!
15 августа 2020103 474 просмотра
LEGO Harry Potter 71028 Minifigures Series 2 - LEGO Speed Build
29 августа 202094 121 просмотр
LEGO Harry Potter 2020 Collectable Minifigures Series 2 (71028) Review
5 сентября 202038 227 просмотров
Открываю РЕДКИЕ Мини-фигурки по Гарри Поттер LEGO 71028 | Nerkin
17 декабря 202119 126 просмотров
Лего Гарри Поттер 2020 ОБЗОР ВСЕХ Минифигурок 71028! | Lego Harry Potter 2020 Minifigures
18 сентября 20201 136 просмотров
SHORTS LEGO #71028 Harry Potter | Гарри Поттер
17 октября 20211 770 просмотров
SHORTS LEGO #71028 James Potter | Джеймс Поттер
5 ноября 20211 386 просмотров
71028 The LEGO Minifigures Новая Серия Harry Potter часть 2 [ВСЕ МИНИФИГУРКИ, КАК НАЙТИ!?]
19 сентября 20201 596 просмотров
ПОЛНАЯ вторая коллекция минифигурок по Гарри Поттеру - Lego 71028. Распаковка и обзор.
14 сентября 202056 815 просмотров
ГОРИТ ОТ LEGO! Minifigures 71028 / Минифигурки Гарри Поттер 2
2 сентября 202053 802 просмотра
LEGO Harry Potter series 2 2020 71028 8 James Potter mini Collectable Minifigures Opens and review
22 ноября 2020169 просмотров
LEGO 71028 Harry Potter Minifigures Series 2 Unboxing Speed Build
19 ноября 2022381 просмотр
LEGO 71028 Harry Potter Collectible Minifigures Series 2: 2-Pack Opening! (#1)
25 августа 2020626 просмотров
Lego Harry Potter Minifigure Series 2 Review 71028/Feel Guide
14 августа 2020537 просмотров
LEGO Minifigures 71028 Harry Potter Series 2 CMF | Speed Build
22 декабря 2020819 просмотров
LEGO Minifigures Harry Potter Series 2 5-Pack Opening! CMF 71028
11 сентября 2020169 просмотров
LEGO Harry Potter series 2 2020 71028 5 Luna Lovegood mini Collectable Minifigures Opens and review
24 сентября 2020145 просмотров
LEGO Harry Potter Series 2 Collectible Minifigures review set 71028
31 августа 2020381 просмотр
LEGO Minifigures 71028 Harry Potter series 2 Sealed Box Opening, Feel Guide & REVIEW!
5 сентября 2020698 просмотров
Lego CMF Wizarding World Of Harry Potter Series 2 71028 Collectable MiniFigures and Price Guide
24 мая 2023567 просмотров
LEGO MINIFIGURES HARRY POTTER - SERIES 2 (71028) | LegoŚwiat
1 сентября 20202 558 просмотров
LEGO HARRY POTTER 71028 Minifigurki Seria 2 / OPENING #2
28 августа 20201 615 просмотров
LEGO Harry Potter 71028 - Minifigures seria 2 / OPENING #1
27 августа 2020521 просмотр
71028 Lego Minifigures HARRY POTTER seria 2 - opening & recenzja 10 saszetek !
21 января 2021150 просмотров
LEGO Harry Potter 71028 - Minifigures seria 2 / OPENING #2
29 августа 2020393 просмотра
Minifigurki kolekcjonerskie z Harrego Pottera seria 2 71028 recenzja #22
23 августа 2020135 просмотров
LEGO HARRY POTTER 71028 - MINIFIGURKI SERIA 2 - OPENING #2
23 августа 202055 872 просмотра
LEGO HARRY POTTER 71028 - MINIFIGURKI SERIA 2 - OPENING #1
22 августа 202092 843 просмотра
РекомендуемСравнить в таблице →
от 115 грн.
возраст 5+, унисекс, сюжетные наборы, деталей 9 шт, персонажей 1 шт
от 132 грн.
возраст 3+, унисекс, герои мультфильмов, деталей 6 шт, персонажей 1 шт
от 6 299 грн.
возраст 18+, унисекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажей 8 шт, подвижные детали
от 1 991 грн.
возраст 5+, унисекс, научные, деталей 70 шт, мотор, световые эффекты, звуковые эффекты
возраст 8+, унисекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажей 6 шт
от 437 грн.
возраст 4+, унисекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажей 2 шт, подвижные детали