Оперативна пам'ять Lexar ARES RGB DDR5 2x16GB LD5EU016G-R6400GDLA
Фото 15
Lexar LD5EU016G-R6400GDLA
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
6400 MT/s
Пропускна здатність
51200 МБ/с
Схема таймінгів
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.4 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
43.3 мм
Додатково
підтримка XMP
підтримка EXPO
Підсвітка
multi compatibility
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Оперативна пам'ять Lexar Ares RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400 CL32 black LD5EU016G-R6400GDLA
Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB DDR5 6400 MHz Ares RGB (LD5EU016G-R6400GDLA) 32 GB DDR5 6400 MHz Ares RGB (LD
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar 32 GB (2x16GB) DDR5 6400 MHz Ares Gaming White RGB (LD5EU016G-R6400GDWA)
Пам'ять для настільних комп'ютерів Lexar ARES RGB DDR5 32 ГБ (2x16 ГБ) забезпечує високопродуктивну та швидку роботу системи завдяки тактовій частоті 6400 МГц. Вона складається з двох модулів по 16 ГБ, що дозволяє підвищити пропускну здатність та ефективність роботи ПК. Цей модуль підтримує стандарт DDR5 з 288-контактною формою, має затримку CAS 32... щета напругу 1.4 В, що сприяє стабільності та
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Оперативна пам'ять Lexar 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Ares Gaming RGB (LD5EU016G-R6400GDLA) EU