Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Обприскувачі   /   Marolex

Обприскувач Marolex Mini 1000

Фото - Обприскувач Marolex Mini 1000
Відео 4Фото 6
Marolex Mini 1000
0.5 л1 л
Тип
важільний
Конструкція
ручний
Об'єм
1 л
Вага
0.12 кг
Габарити
27.5x11.5 см
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marolex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marolex.

Купити Marolex Mini 1000

Обприскувач Marolex Mini 1000 ручний 1 л (S002.101)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
218 грн.

Обприскувач Marolex Mini 1 л (S1000)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
195 грн.

Обприскувач MAROLEX Mini 1000 мл (S1000)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Відбудуй З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
198 грн.

Динаміка цін на Marolex Mini 1000

Модификації Marolex Mini 1000

Ціни на Marolex Mini 1000
Marolex Mini 500 від 117 грн.4 пропозиції
Marolex Mini 1000 від 195 грн.3 пропозиції
Відеоогляди