Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Конвектори   /   Mastas

Конвектор Mastas Solaris KIP4550M10 1 кВт

Фото - Конвектор Mastas Solaris KIP4550M10 1 кВт
Фото 3
Mastas Solaris KIP4550M10
1 кВт2 кВт
Колір
Тип
конвектор
Нагрівальний елемент
ТЕН
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
1000 Вт
Площа обігріву
10 м²
Функції
термостат
Режимів нагрівання
2
Захист
захист від перегріву
відключення при падінні
Встановлення (монтаж)
підлоговий
настінний
Габарити (ВхШхГ)
45x50x8 см
Вага
4.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mastas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mastas.

Купити Mastas Solaris KIP4550M10 1 кВт

Конвектор електричний Solaris 1 кВт Mastas KIP4550M10W

Вага конвектора майже у 2 рази перевищує аналогічні інших виробников. Це залежить від товщини сталі, а як слідство – швидший нагрів, бідьша теплоємність. Передня кришка та корпус електричних конвекторів Solaris KIP від виробника Mastas виготовлені з листового металу, придатного для холодного формування. Пристрій забезпечує нагрів ребрами на гріючом... щеу елементі, розміщеному всередині.
Ecocirc.orgЗ нами 3 роки
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 199 грн.

Конвектор електричний 1кВт Mastas Solaris KIP4550M10

Маркетплейс: Rozetka.ua  BreezeMarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 770 грн.

Конвектор електричний Solaris KIP 4550 M10 ТМ Mastas

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cricoce З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 468 грн.

Динаміка цін на Mastas Solaris KIP4550M10 1 кВт

Модификації Mastas Solaris KIP4550M10

Ціни на Mastas Solaris KIP4550M10
Mastas Solaris KIP4550M10 1 кВтвід 2 199 грн.3 пропозиції
Mastas Solaris KIP4570M20 2 кВтвід 2 331 грн.2 пропозиції