Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Mazzini

Літня шина Mazzini EffiVAN 205/70 R15C 106R

Фото - Шини Mazzini EffiVAN 205/70 R15C 106R
Виберіть розмір шин
Mazzini EffiVAN 205/70 R15C 106R
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
205 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
106
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazzini 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazzini.

Купити Mazzini EffiVAN 205/70 R15C 106R

Усі ціни 9 →

Шина Mazzini Effivan 205/70 R15C 106/104R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 481 грн.

Mazzini Effivan (205/70R15C 106R)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 289 грн.

Летние шины Mazzini Effivan 205/70 R15C 106/104R

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 439 грн.

Mazzini Effivan (205/70 R15C 106/104R)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 304 грн.

Mazzini Effivan 205/70 R15C 106/104R

Бренд - Mazzini;Сезон - Літні;Тип авто - Легковантажний;Посилення - C;Ширина - 205;Профіль - 70;Діаметр - 15C;Індекс навантаж... щеення - 106;Індекс швидкості - R;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 380 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Mazzini EffiVAN 205/70 R15C 106R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна