Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Плити   /   MPM

Плита MPM 56-KRM-14 бежевий

Фото - Плита MPM 56-KRM-14 бежевий
Фото 4
MPM 56-KRM-14 бежевий
бежевий графіт
Колір
Тип варильної поверхнігазова
Управління конфоркамиповоротні перемикачі
Оформленняретро
Духовка
Тип духовкиелектрична
Об'єм духовки58 л
Функціїтермостат
конвекція
електрогриль
підсвічування духовки
Тип очищення внутрішньої поверхнітрадиційний
Напрямні декгратчасті
Кількість стекол дверцят2
Варильна поверхня
Робоча поверхняемальована
К-ть газових конфорок4 шт.
Решітки конфорокчавунні
Додатково
Газ-контрольварильної поверхні
автопідпалварильної поверхні
Кришкаметалева
Загальні характеристики
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ВхШхГ)85x50x60 см
Офіційний сайтmpm.pl
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025

Комбінована плита з шириною корпусу 50 см від торгової марки MPM — це рішення середньої цінової категорії, виконане в ретро-дизайні. Прилад має бежеве забарвлення (у продажу також доступна родинна графітова версія) і стилізовані під старовину деталі оформлення: фактурну ручку дверцят золотистого кольору, характерні поворотні перемикачі, оригінальну форму оглядового віконця тощо.

Рекомендувати модель можна цінувальникам класичного дизайну та/або власникам обмежених житлових умов. Варильна панель плити MPM 56-KRM-14 працює на газу, маючи емальовану робочу поверхню, дві чавунні решітки та металеву кришку. Компоновка конфорок цілком стандартна — ззаду розташовані дві пальники середньої потужності (1.75 кВт), спереду — мала та велика — відповідно на 1000 та 2850 Вт.

Електрична духовка має корисний об'єм 58 літрів і підтримує 6 режимів приготування (звичні нагрівальні елементи в наявності, включаючи гриль та конвекцію). В нижній частині корпусу розміщений ящик для посуду, де знайдеться місце для сковорідок, каструль та інших приладь. Органи управління представлені поворотними перемикачами: четверо для конфорок (з функцією автопідпалу) і два для духовки — вибір режиму та налаштування температури нагріву. Пристрій привертає увагу своїм ретро-дизайном, наявністю двох чавунних решіток та шістьма режимами приготування у духовці, що робить його чудовим вибором для любителів класики і тих, хто має обмежений простір на кухні.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.

Купити MPM 56-KRM-14 бежевий

Усі ціни 6 →

Комбінована плита MPM 56-KRM-14

Комбінована плита MPM 56-KRM-14 — компактний і функціональний прилад для невеликих кухонь: ширина 50 см, бежеве забарвлення в... щеписується в різні інтер’єри, а поєднання електричної духовки об’ємом 58 л з газовою варильною поверхнею дає гнучкість у використанні енергоносіїв; духовка з термообігом забезпечує рівномірне пропікання, вити́скані направляючі полегшують встановлення листів і
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 709 грн.

Газоелектрична плита MPM 56-KRM-14 з конвекцією GKGEMPM56KRM14

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
16 306 грн.

Комбінована плита MPM 56-KRM-14

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 694 грн.

Комбінована плита MPM 56-KRM-14

Комбінована плита MPM 56-KRM-14 — компактний і функціональний прилад для невеликих кухонь: ширина 50 см, бежеве забарвлення в... щеписується в різні інтер’єри, а поєднання електричної духовки об’ємом 58 л з газовою варильною поверхнею дає гнучкість у використанні енергоносіїв; духовка з термообігом забезпечує рівномірне пропікання, вити́скані направляючі полегшують встановлення листів і
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 710 грн.

Комбінована плита MPM 56-KRM-14

Комбінована плита MPM 56-KRM-14 — компактний і функціональний прилад для невеликих кухонь: ширина 50 см, бежеве забарвлення в... щеписується в різні інтер’єри, а поєднання електричної духовки об’ємом 58 л з газовою варильною поверхнею дає гнучкість у використанні енергоносіїв; духовка з термообігом забезпечує рівномірне пропікання, вити́скані направляючі полегшують встановлення листів і
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 703 грн.

Комбінована плита MPM 56-KRM-14

Комбінована плита MPM 56-KRM-14 — компактний і функціональний прилад для невеликих кухонь: ширина 50 см, бежеве забарвлення в... щеписується в різні інтер’єри, а поєднання електричної духовки об’ємом 58 л з газовою варильною поверхнею дає гнучкість у використанні енергоносіїв; духовка з термообігом забезпечує рівномірне пропікання, вити́скані направляючі полегшують встановлення листів і
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 700 грн.

Динаміка цін на MPM 56-KRM-14 бежевий

Модификації MPM 56-KRM-14

Ціни на MPM 56-KRM-14
MPM 56-KRM-14 бежевийвід 16 306 грн.8 пропозицій
MPM 56-KRM-13 графітвід 17 027 грн.5 пропозицій