Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   MSI

Ноутбук MSI Thin A15 B7VE [B7VE-214US]

Фото - Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US)
Відео 7Фото 5
Порівняти ціни 9 →
Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц
Відеокарта:RTX 4050
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.9 кг
в списокмої списки
Модифікації MSI Thin A15 B7VE 3
Характеристики
MSI Thin A15 B7VE [B7VE-214US]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана15.6 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Частота зміни кадрів144 Гц
Процесор
СеріяRyzen 7
Модель7735HS
Кодова назва процесораRembrandt R (Zen 3+)
Кількість ядер8
Кількість потоків16
Тактова частота3.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.75 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)35 Вт
Тест 3DMark0613372 points
Тест Passmark CPU Mark24689 points
Тест SuperPI 1M7.8 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП4800 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 4050
Об'єм відеопам'яті6 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR6
Тепловиділення (GPU TDP)45 Вт
Підтримка VR
Тест 3DMark0650886 points
Тест 3DMark Vantage P85660 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 5Gbps3 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються2
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1280x720 (HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDTS
Безпекаkensington / noble замок
Клавіатура
Підсвічуваннясиня
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї52 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення120 Вт
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)359x254x22 мм
Вага1.9 кг
Офіційний сайтmsi.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Де купити MSI Thin A15 B7VE [B7VE-214US]

MSI Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US) Black

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
48 599 грн.

Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US)

TouchЗ нами 7 років (Дніпро)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
47 999 грн.

Ноутбук Msi Thin A15 B7VE (B7VE-214US) B7VE-214US

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
47 558 грн.

MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US) B7VE-214US

Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
46 314 грн.

Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US)

Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
47 077 грн.

Ноутбук MSI 15.6 Thin A15 B7VE FHD IPS 144Hz/Ryzen 7 7735HS/16GB/512SSD/RTX 4050/W11H/Cosmos Grey (B7VE-214US) B7VE-214US

Compx.ua
Офіційний партнер MSI
(Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
50 922 грн.

MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US) Cosmos Gray (15,6 / IPS-level / 1920x1080 / 144Hz / Ryzen 7-7735HS / 16GB RAM / 512GB SSD / R

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років (Одеса)
Поскаржитись
48 510 грн.

Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US) Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  THANOS З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
52 249 грн.

Ноутбук MSI Thin A15 B7VE (B7VE-214US) Cosmos Gray (15,6 / IPS-level / 1920x1080 / 144Hz / Ryzen 7-7735HS / 16GB RAM / 512GB

Маркетплейс: Rozetka.ua  FreeMobile З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
50 963 грн.

Динаміка цін на MSI Thin A15 B7VE [B7VE-214US]

Відеоогляди