Высоторез NAC PCE71-SAH-E-CH
Видео 1Фото 14 |
NAC PCE71-SAH-E-CH |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог NAC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели NAC.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить NAC PCE71-SAH-E-CH
Высоторез NAC PCE71-SAH-E-CHМощный и удобный в использовании инструментПрост Redprice.saleС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 3 649 грн. |
Висоторіз NAC PCE71-SAH-E-CH | 3 650 грн. |
Высоторез NAC PCE71-SAH-E-CHМощный и удобный в использовании инструментПрост Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 3 655 грн. |
Висоторіз NAC PCE71-SAH-E-CHПотужний і зручний у використанні інструмент
Простий у використанні
Функціональна електрична пила NAC PCE71-SAH-E-CH -... ещеце пристрій, з яким обрізання та обрізка гілок з крон дерев більше не буде проблемою. Пристрій оснащений потужним двигуном, а також телескопічною ручкою, яка призначена для комфортної роботи в будь-якому положенні.
Неперевершена швидкість роботи
Функціональна пила NAC PCE71-SAH-E-CH - це не тільки обладнання, яке можна використовувати в будь-яких умовах, але й пристрій, який вирізняється неймовірною швидкістю та ефективністю роботи. Ця пила може працювати зі швидкістю ланцюга 12,3 м/с і це при довжині шини 18 см. І це ще не все! Пристрій працює від надійного електродвигуна потужністю 710 Вт, який може розвивати швидкість до 5 000 об/хв.
Точність і надійність в одному флаконі
Завдяки своїм надзвичайно цікавим функціям, NAC PCE71-SAH-E-CH можна використовувати як для типових робіт з різання, так і для надзвичайно точних спеціальних завдань. Машина оснащена напрямною шиною NAC довжиною 18 см і ланцюгом товщиною 1,3 см, які можна адаптувати до поточних потреб користувача. Але це ще не все: система натягування та заміни ланцюга без використання інструментів робить її ще простішою у використанні! Одним словом, цю пилу можна використовувати для надзвичайно широкого спектру завдань.
Висота - не проблема
Машина має регульовану ручку від 184 до 240 см, що значно підвищує комфорт роботи. Легкість обрізки та кращий контроль забезпечує ріжуча головка з кутом нахилу 40 градусів. А плечовий ремінь, що входить до комплекту поставки пили, робить роботу з інструментом простішою та зручнішою.
Оптимальне використання
Автоматична технологія Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 3 659 грн. |
Висоторіз NAC PCE71-SAH-E-CHПотужний і зручний у використанні інструмент
Простий у використанні
Неперевершена швидкість роботи
Функціональна Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 3 649 грн. |
АксессуарыВсе аксессуары для NAC PCE71-SAH-E-CH →
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
от 3 299 грн.
высоторез, от сети, 710 Вт, шина 250 мм, штанга 320 см, телескопическая, регулировка насадки
от 3 566 грн.
высоторез, от сети, 800 Вт, шина 254 мм, штанга 295 см, телескопическая, регулировка насадки
от 3 999 грн.
высоторез, от сети, 750 Вт, шина 300 мм, штанга 280 см, телескопическая, регулировка насадки
от 2 970 грн.
высоторез, от сети, 800 Вт, шина 250 мм, штанга 245 см, телескопическая, регулировка насадки
от 3 878 грн.
высоторез, от сети, 750 Вт, шина 200 мм, штанга 257 см, телескопическая
от 6 084 грн.
высоторез, от сети, 800 Вт, шина 250 мм, штанга 270 см, телескопическая, регулировка насадки
от 3 348 грн.
высоторез, от сети, 750 Вт, шина 200 мм, штанга 280 см, телескопическая, поворотная рукоятка
высоторез, от сети, 750 Вт, шина 200 мм, штанга 285 см, телескопическая, поворотная рукоятка, регулировка насадки
от 4 872 грн.
высоторез, от сети, 750 Вт, шина 200 мм, штанга 280 см, телескопическая, регулировка насадки