Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Ocean

Бойлер Ocean Flat RZB100M ET+WT

Фото - Водонагрівач Ocean Flat RZB100M ET+WT
Ocean Flat RZB100M ET+WT
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Режимів нагрівання3 / 2000/1200/800 Вт /
Максимальна тем-ра води80 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)122.5x54.2x28.8 см
Вага32.7 кг
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ocean 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ocean.

Купити Ocean Flat RZB100M ET+WT

Усі ціни 50 →

Ocean Ocean FLAT RZB100M, ET+WT 3757

Напорный водонагреватель Ocean FLAT RZB100M, ET+WT отличается возможностью одновременного обеспечения горячей водой нескольки... щех узлов за счет наличия 100 л бака и двух мощных ТЭНов. Экономичность данной модели сокращает затраты на эксплуатацию агрегата, а множество функций дают возможность комфортног
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 474 грн.

OCEAN FLAT RZB100M, ET+WT

Безкоштовна доставка по Києву!Тип ТЕНа: Мокрий. Потужність ТЕНів : 1х1200 Вт 1х800 Вт. (ВхШхГ) : 120 х 54.2 х 28.8 см. Вага : 32.7 кг.
System-a.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 820 грн.

Водонагрівач Ocean RZB100M ET+WT

Klimatline.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
8 505 грн.

Водонагрівач Ocean RZB100M ET+WT

Summercomfort.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
8 500 грн.

Бойлер OCEAN FLAT RZB100M ET+WT RZB100M, ET+WT

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
10 652 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Ocean Flat RZB100M ET+WT

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Ocean Flat RZB100M ET+WT

Ціни на Ocean Flat RZB100M ET+WT
Ocean Flat RZB50M ET+WT від 6 884 грн.48 пропозицій
Ocean Flat RZB80M ET+WT від 7 409 грн.64 пропозиції
Ocean Flat RZB100M ET+WT від 8 500 грн.50 пропозицій
Маркування виробника:
• DT – сухий ТЕН
• WT – мокрий ТЕН
• ET – сталевий емальований бак
• SS – бак з нержавіючої сталі