Унитаз Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Omnires 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Omnires.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES OTTAWA із сидінням з мікроліфт | 8 440 грн. |
Унітаз Omnires Ottawa Comfort 54x36,5 підвісний, білий (OTTAWACMWBP) OTTAW | 8 440 грн. |
Безобідковий підвісний унітаз Omnires Ottawa Comfort 54 x 37 см, білий гля | 8 399 грн. |
Унітаз Omnires Ottawa Comfort 54x36,5 підвісний, без обідка, сидіння дюроп | 8 440 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES OTTAWA із сидінням з мікроліфт | 8 440 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →