Унітаз Dusel Sentia DWHT10201630R
Фото 4 |
Dusel Sentia DWHT10201630R |
|
Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Sentia DWHT10201630R
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Dusel Senia білий глянцевий DWHT10201630R із сидінням Sof | 8 280 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL SENTIA DWHT10201630R (Dusel-154) | 8 280 грн. |
Унитаз Dusel Sentia DWHT10201630R | 8 280 грн. |
Унітаз Dusel Sentia DWHT10201630R | 8 280 грн. |
Унітаз Dusel SENTIA DWHT10201630R 816301 | 8 280 грн. |
Унітаз DUSEL SENTIA підвісний DWHT10201630R з сидінням Soft Close дюроплас | 7 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →