Унітаз Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES OTTAWA із сидінням з мікроліфт | 8 440 грн. |
Унітаз Omnires Ottawa Comfort 54x36,5 підвісний, білий (OTTAWACMWBP) OTTAW | 8 440 грн. |
Безобідковий підвісний унітаз Omnires Ottawa Comfort 54 x 37 см, білий гля | 8 399 грн. |
Унітаз Omnires Ottawa Comfort 54x36,5 підвісний, без обідка, сидіння дюроп | 8 440 грн. |
унітаз Omnires Ottawa Comfort 54x36,5 підвісний, без обідка, сидіння дюроп | 8 440 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий OMNIRES OTTAWA із сидінням з мікроліфт | 8 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →