Корм для кошек Optimeal Nutrient Balance 300 g
Optimeal Nutrient Balance 300 g |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Optimeal.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Optimeal Nutrient Balance 300 g
Сухий корм для дорослих котів Optimeal, курка, 0,2 кг (B1890101) | 70 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal Chicken з куркою 200 г (4820215360180) | 85 грн. |
Сухий корм для дорослих кішок Optimeal зі смаком курки 200 г (482021536018 | 113 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal зі смаком курки 200 г (4820215360180) | 104 грн. |
Сухий корм Optimeal для котів зі смаком курки 200г. (4820215360180) | 86 грн. |
Почали купувати цей корм, на скільки пам'ятаю ще з докарантинних давніх часів. За акційними цінами виходило як Віскас. + наші котячі його полюбили, а вони не будуть їсти аби що (вчорашня курка то жах, а натуральну їжу можна навіть не пропонувати). Склад, свісно, не порівняєш з кормами, що дорожчі в 2-3 рази за цей, але при цьому він не поганий, якщо вірити мережі, а за свою ціну ще й дуже навіть хороший (а зараз не у всіх є можливість годувати своїх улюбленців саме тим, чим дійсно хотілось би, це оптимальний варіант). Плануємо спробувати й інші смаки та лінійки. Ціна
Співвідношення ціна/якість Сподобався котячим Липучка на упаковці - Viktoria Dubrovska: пользуюсь Optimeal Nutrient Balance 10 kg более года |
Добавить отзыв
Модификации Optimeal Nutrient Balance
Цены на Optimeal Nutrient Balance |
---|---|---|---|---|
Optimeal Nutrient Balance 300 g | от 70 грн. | 6 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 650 g | от 211 грн. | 10 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 1.5 kg | от 359 грн. | 5 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 4 kg | от 849 грн. | 13 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 10 kg | от 1 850 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →