Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Orium

Літня шина Orium Touring 175/65 R14 82H

Фото - Шини Orium Touring 175/65 R14 82H
Відео 3Фото 5
Виберіть розмір шин
Orium Touring 175/65 R14 82H
175/65 R14
82
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
68 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.

Купити Orium Touring 175/65 R14 82H

Усі ціни 17 →

Orium Touring 175/65 R14 82H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 845 грн.

Orium Touring (175/65R14 82H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 908 грн.

Шина Orium Touring 175/65 R14 82H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 751 грн.

Orium Touring (175/65R14 82H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 765 грн.

Orium Touring 175/65 R14 82H

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
1 935 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Orium Touring 175/65 R14 82H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Orium Touring 175/65 R14 82H

Ціни на Orium Touring 175/65 R14 82H
Orium Touring 175/65 R14 82H від 1 751 грн.17 пропозицій
Відеоогляди