Рюкзак Osprey Kyte 68 WXS/S 66 л XS/S (009.3317)
Відео 2Фото 7 |
Osprey Kyte 68 WXS/S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Kyte 68 WXS/S 66 л XS/S
Рюкзак Osprey Kyte 68 elderberry purple – WXS/S – фіолетовий 009.3319 | 11 095 грн. |
Osprey Kyte 68 Wxs S Black | 9 640 грн. |
Osprey Kyte 68 Wxs S Black | 9 881 грн. |
Osprey Kyte 68 Wxs S Black | 10 122 грн. |
Рюкзак Osprey Kyte W 68 Black XS/S (1054-009.3317) | 11 095 грн. |
Відеоогляди
Модификації Osprey Kyte 68 WXS/S
Ціни на Osprey Kyte 68 WXS/S |
---|---|---|---|---|
Osprey Kyte 48 WXS/S 48 л XS/S | від 9 695 грн. | 9 пропозицій | ||
Osprey Kyte 58 WM/L 58 л M/L | від 10 585 грн. | 3 пропозиції | ||
Osprey Kyte 68 WXS/S 66 л XS/S | від 9 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Osprey Kyte 68 WM/L 68 л M/L | від 11 095 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →