Рюкзак Osprey Arcane Small Day 10 л
Відео 23Фото 13 |
Закрити
Шапка
Osprey Arcane Small Day |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Arcane Small Day 10 л
Усі ціни 8 →Osprey - Arcane Small Day 10L Milky Tea Tan 009.001.0121Osprey Arcane Small Day 10L Milky Tea Tan mdash; це рюкзак для міста, який має невеликий розмір і лаконічний дизайн. Незважа... щеючи на свої розміри всередині помістяться всі необхідні речі. Є навіть окремі безпечні кишені для ноутбука з планшетом. Рюкзак пошитий з перероблених матеріалів, тому є екологічним і безпечним для навколишнього середовища. Аксесуар доповнено надійною металевою фурнітурою. Bagman.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 995 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day Acorn Red – O/S – червоний 009.001.0119Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... щеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 395 грн. |
Рюкзак туристичний Osprey Arcane Small Day 10 л Black (009.001.0202) | 4 395 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day Milky Tea Tan – O/S – бежевий 009.001.0121Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... щеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 395 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day medium grey heather – O/S – сірий 009.001.0Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... щеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 395 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Osprey EverydayПорівняти в таблиці →
від 6 195 грн.
міський, 26 л, для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: передній, 48x34x27 см, вага 1200 г
від 4 845 грн.
міський, 26 л, для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, 48x30x27 см, вага 800 г
від 4 395 грн.
міський, 27 л, для ноутбука, кишені: передній, краб-кишеня, 48x33x24 см, вага 800 г
від 6 645 грн.
міський, 32 л, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, 56x33x31 см, вага 1240 г
міський, 20 л, для ноутбука, Rolltop, кишені: передній, на лямці, 46x28x23 см, вага 800 г
від 8 595 грн.
активний відпочинок, 34 л, зміна об'єму, для ноутбука, кишені: верхній, передній, бічні, 52x35x30 см, вага 1500 г
від 3 995 грн.
міський, 10 л, для ноутбука, кишені: передній, 39x27x17 см, вага 500 г
міський, 20 л, для ноутбука, кишені: передній, 45x30x22 см, вага 600 г
від 4 195 грн.
міський, 14 л, для ноутбука, кишені: передній, 41x28x18 см, вага 500 г
міський, 22 л, без відділення для ноутбука, Rolltop, кишені: передній, на лямці, краб-кишеня, 50x30x22 см, вага 800 г
від 7 495 грн.
міський, 22 л, зміна об'єму, для ноутбука, дощовик, світловідбиваючий, Rolltop, кишені: передній, бічні, 53x33x24 см, вага 1400 г
від 7 945 грн.
похідний, 45 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: на ремені, 68x36x23 см, вага 1600 г
від 1 961 грн.
спортивний, 13 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, 43x26x20 см, вага 500 г
від 9 295 грн.
похідний, 65 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, на ремені, 78x38x26 см, вага 1900 г
Відеоогляди
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane XL Day (ENG SUB)
9 лютого 20224 386 переглядів
Osprey Arcane XL Daypack Review - Minimalist 30L EDC and Tech Backpack
27 червня 202233 924 перегляда
**NOW RELEASED** Osprey Arcane XL Backpack Review
23 червня 202128 004 перегляда
Osprey Arcane XL Day
6 вересня 202111 989 переглядів
Osprey Packs | Arcane XL Day | Product Tour
16 червня 202117 048 переглядів
Рюкзак для міста та прогулянок Osprey Arcane Large Day
18 січня 20221 042 перегляда
Osprey Arcane Large Day 20. Обзор новинки.
12 березня 20204 856 переглядів
Обзор рюкзаков Osprey: Arcane Large Day, Arcane Duffel, Archeon 25
18 червня 20211 318 переглядів
Рюкзак Osprey Arcane Large Day. Обзор
2 червня 20201 991 перегляд
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 серпня 202225 617 переглядів
Osprey Arcane Small Day Pack Review (2 Weeks of Use)
4 липня 202222 742 перегляда
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 серпня 202226 353 перегляда
Best City Day Pack? | Osprey Arcane 10L Small Day Pack | Review, Features/Materials & Try On
13 жовтня 202115 054 перегляда
Unboxing the Osprey Arcane Large Day Pack + First Impressions
25 квітня 202110 496 переглядів
Osprey Arcane Large day tech backpack.
4 травня 20224 831 перегляд
Osprey Arcane 20L Large Day review
31 липня 202019 502 перегляда
Osprey Arcane Large Day Pack Review - GREAT 20L Minimalist EDC / Tech Backpack
24 травня 202136 693 перегляда
Osprey Arcane Large Day Pack V2 Review (2 Weeks of Use)
27 листопада 202074 267 переглядів
Osprey Arcane Large Day Pack & Duffel Pack
12 грудня 201913 623 перегляда
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Large Day Pack (ENG SUB)
27 квітня 20214 531 перегляд
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Small Day Pack
27 квітня 202110 849 переглядів
Osprey Arcane Large Day Pack Review (Initial Thoughts)
15 жовтня 201922 926 переглядів
Osprey Arcane Large Day Pack
11 січня 201925 197 переглядів
Модификації Osprey Arcane Small Day
Ціни на Osprey Arcane Small Day |
---|---|---|---|---|
Osprey Arcane Small Day 10 л | від 3 995 грн. | 8 пропозицій | ||
Osprey Arcane Large Day 20 л | від 4 395 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Arcane XL Day 30 л | від 4 845 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 599 грн.
міський, на валізу, 20 л, для ноутбука, прихована блискавка, кишені: на спинці, на лямці, 48x40x21 см, вага 500 г
від 4 330 грн.
міський, на валізу, 18.5 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, 43x33x15 см, вага 800 г
від 2 889 грн.
активний відпочинок, 20 л, без відділення для ноутбука, кишені: на лямці, 52x21x25 см, вага 500 г
від 4 318 грн.
міський, на валізу, 16 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, 44x33x11 см, вага 1000 г
від 2 100 грн.
міський, 7 л, без відділення для ноутбука, кишені: нижній, 29x20x13 см, вага 340 г
від 4 362 грн.
міський, 18 л, для ноутбука, бічне відкривання, кишені: передній, 43x28x14 см, вага 600 г
міський, 20 л, для ноутбука, кишені: передній, 45x30x22 см, вага 600 г
від 4 159 грн.
міський, 20 л, для ноутбука, кишені: передній, 33x46x18 см, вага 1020 г
від 2 743 грн.
міський, для ноутбука, кишені: передній, 29x39.5x16 см, вага 770 г
міський, 16 л, для ноутбука, Rolltop, кишені: передній, 45x30x12 см, вага 700 г
від 1 299 грн.
міський, на валізу, 17 л, для ноутбука, кишені: нижній, бічні, 40x30.5x14 см, вага 816 г
міський, 16 л, для ноутбука, Rolltop, кишені: передній, 45x30x12 см, вага 800 г