Рюкзак Osprey Duro 6 6 л
Відео 3Фото 5 |
Osprey Duro 6 6 л15 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Duro 6 6 л
Усі ціни 11 →Рюкзак Osprey Duro 6 - L - чорний 009.2884 | 7 355 грн. |
Рюкзак Osprey Duro 6 dark charcoal grey - L - чорний | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Duro 6 - L - чорний 009.2884 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Duro 6 dark charcoal grey - L - чорний 009.2884 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Duro 6 dark charcoal grey – L – чорний 009.2884 | 6 395 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Duro 6
Ціни на Osprey Duro 6 |
---|---|---|---|---|
Osprey Duro 6 6 л | від 6 395 грн. | 12 пропозицій | ||
Osprey Duro 15 15 л | від 7 495 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →