Рюкзак Osprey Daylite Plus 20 л
Відео 19Фото 14 |
Osprey Daylite Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Daylite Plus 20 л
Усі ціни 49 →Рюкзак Osprey Daylite Plus Wave Blue O/S (009.2477) 977234 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus Black 009.2478 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus - O/S - чорний 009.2478 | 3 790 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus green canopy/green creek - O/S - зелений 009.34 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus (S21) Cosmic Red - O/S (009.2476) | 3 295 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →