Рюкзак Osprey Kestrel 48 48 л
Відео 3Фото 11 | Очікується у продажу 13 093 грн. Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 48; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: виведення питної системи; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; краб-кишеня; нижня кишеня; кишеня для пляшки |
Osprey Kestrel 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Osprey Kestrel 48
Ціни на Osprey Kestrel 48 |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 38 38 л | від 10 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 58 58 л | від 12 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Osprey Kestrel 68 68 л | від 9 640 грн. | 9 пропозицій |