Рюкзак Osprey Talon 22 22 л
Відео 15Фото 8 |
Osprey Talon 22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon 22 22 л
Туристичний рюкзак Osprey Talon 22 Sawdust/Earl Grey S/M (009.3580) 009.35 | 6 395 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 22 (2021) S/M Limon Green | 7 095 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 22 Green Belt/Black L/XL (009.3581) 009.35 | 6 395 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 22 Sawdust/Earl Grey S/M (009.3580) | 6 395 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 22 Green Belt/Black L/XL (009.3581) | 6 395 грн. |
Відеоогляди
Модификації Osprey Talon 22
Ціни на Osprey Talon 22 |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 22 22 л | від 6 395 грн. | 5 пропозицій | ||
Osprey Talon 33 33 л | від 6 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Osprey Talon 44 44 л | від 10 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →