Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Ovation

Всесезонна шина Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H

Фото - Шини Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H
Фото 3
Виберіть розмір шин
Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H
225/65 R17
102
H
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.

Купити Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H

Усі ціни 12 →

Ovation VI-782AS 225/65 R17 102H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 018 грн.

Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
3 077 грн.

Ovation VI-782AS (225/65R17 102H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 871 грн.

Всесезонные шины Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 948 грн.

Ovation VI-782AS (225/65 R17 102H)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 892 грн.
ще 7 пропозицій

Модификації Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H

Ціни на Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H
Ovation VI-782 AS 225/65 R17 102H від 2 805 грн.12 пропозицій