Літня шина Ovation VI-882 215/55 R17 98W
![]() |
Виберіть розмір шин
Ovation VI-882 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Ovation VI-882 215/55 R17 98W
Усі ціни 10 →OVATION Літня шина OVATION VI-882 215/55R17 98W | 2 628 грн. |
| 2 292 грн. |
Ovation VI-882 215/55 R17 98W | 2 700 грн. | ![]() |
| 2 700 грн. |
Ovation VI-882 215/55 R17 98W XL | 2 984 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Ovation VI-882 215/55 R17 98W
| Ціни на Ovation VI-882 215/55 R17 98W |
|---|---|---|---|---|
| Ovation VI-882 215/55 R17 98W | від 2 292 грн. | 10 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →