Смеситель Paffoni Ringo RIN075CR
Фото 5 |
Paffoni Ringo RIN075CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo RIN075CR
Все цены 15 →Змішувач для умивальника Paffoni Ringo білий матовий RIN075BO з донним кла | 7 404 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo RIN 075 CR | 3 822 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI Ringo білий латунь з донним | 6 431 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Ringo білий матовий (RIN075BO) RIN075BO | 6 656 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Ringo RIN 075 BO білий RIN075BO | 5 999 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →